Srpen 2008


Andělé 2.

29. srpna 2008 v 13:14 Andělé

Andělé 1.

29. srpna 2008 v 13:11 Andělé
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Plosim pomozte...

29. srpna 2008 v 13:07 Moje kecy!
Lidi....SBééčka...moooocinky vas plosim hlasnete za me TADY!!
Mooooc to pro me znamena a važím si vaší pomoci...kdybyste taky potrebovali dejte urcite vedet do reklam!plosim pomozte...Páčko všem!:-*:-*:-*

Diplomy za Bleskovku č.6!

28. srpna 2008 v 13:11 Diplomy for you!=)
Tak tady jsou Diplomy za 6.Bleskocku.Doufám že se budou líbit!!pa:-*


Méééďovééé...

25. srpna 2008 v 20:41

Bleskovka č.6

25. srpna 2008 v 20:39 Soutěže
1.Ahoj
2.Jak se máš?
3.Jaká je tvoje NEJ barva?
4.Jak užíváš poslední den prázdnin?
5.Hlásni za mě prosíííím TADY!!.Jsem tam jako sarinka1703 a je to 2.kolo.plosím...
6.Kolikátý hlásek?
7.Potřebuješ taky někde hlasnout?
8.Vyber:
jahoda/malina
broskev/mandarinka
meloun/pomeranč
9.papa:-*
10.Jo a ještě co na diplom?

Plosím....

21. srpna 2008 v 19:58 Moje kecy!
Byla bych ráda kdyby jste hlasli...moooc vás plosim...

Životopis

19. srpna 2008 v 20:32
Profese Zpěvák Datum narození: 08.05.1975 Místo narození: Madrid, Španělsko Znamení: Býk


Životopis: Enrique se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.

Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.

Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.

Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".

V poslední době byl často vídaný s ruskou tenistkou a modelkou Annou Kurnikovovou.

Fotky Enrique...

19. srpna 2008 v 20:31
Enrique Iglesias
Enrique Iglesias Photos
Enrique Iglesias Photos
http://www.biggeststars.com/imgcontent/galleries/STAR488/enrique-iglesias-42486.jpg
Zase fotky...

19. srpna 2008 v 20:18

Foteeešky....:-*

19. srpna 2008 v 20:18