Červen 2010

Téma týdne - Hračka

29. června 2010 v 13:29 | sarinka1703
Tohle je dost divné téma!Když se řekne slovo hračka, představím si malinké děti s panenkami, autíčkami a štěrkátkama v ruce...Malinké děti hračky milují.Ovšem nemusí je milovat jenom malinké děti ale i některé věrší děti a někdy dokonce i dospělí.Někteří lidé si s hračkami hrají celý svůj život.tak když je to baví...každý máme něco..ale fascinuje mě, jak děti nebaví mít napořád jedu hračku..potom jich mají tolik, že je mají rozhazené všude, po celém domě a to pak ostatním členům rodiny vstávají vlasy na hlavě, hlavně maminkám!xD Ty pak lituju..No komu by se to chtělo pořád uklízet?Proto jsem toho názoru, čím mín hraček, tím mín bordelu!x)
I když někdy dokážou hračky dítě tak zabavit, že o něm ani nevíte!To je menšina případů!:)

Krtek v kalhotkách 20cm


Já jako dítě jsem měla nejradši plyšové hračky!:) A co vy?


Radio NRJ Hamburg - Bänd-Scheiben-Vorfall (part 1)

29. června 2010 v 12:54 | sarinka1703 |  Novinky!


Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a vy posloucháte Energy Bänd-Scheiben-Vorfall. Dostali jsme hodinu pro naši hudbu a naše oblíbené songy. Konec konců, venku je dost chladno a není nic lepšího, než sedět pohodně v autě nebo doma.
Tom: Jo a pohodlně poslouchat Prodigy.
Všichni se smějí
Bill: Přesně! Protože začínáme s prvním songem, který je od Prodigy "Omen" a my tejně song posloucháme pořád dokola, na našem focení a vždycky posloucháme trochu hudby, když děláme takové věci.
Tom: A už to nemůžeme ani dál slyšet, ale nicméně vy si to teď poslechněte…

----

Tom: Takže další song je od Eminema, která má…jak to říct, něco jako comeback album. Vlastně si ho moc lidí nevšimlo, ale já si myslím, že je určitě dobré.
Georg: Jo, je naprosto dobré.
Tom: No a abyste mohli poslouchat další song, tak ani nemusíte být fanouškem Hip Hopu.
Bill: Jo, tak bych to řekl. Tom je v kapele jako Hip Hop fanoušek a tuhle hudbu poslouchá pořád a i když nejsem z toho nadšený, další song
od Eminema je určitě cool.
Tom: Zpívá…zpívá za změnu…tohle je "Beautiful" a dirty version, tak se bavte.

----

Bill: To byl Eminem s "Beautiful". Řekl bych, že je to trochu smutný song.
Tom: Abych byl upřímný, od něho mám raději trochu vážnější songy.
Bill: A další song mám taky velmi rád, je trochu veselejší, řekl bych. Vlastně podle mého názoru je to song pro dobrou náladu. To je Peter Björn a John s "Nothing to worry about" a určitě je to dobrý song k poslechu, když něco děláte a Tom si toho song všiml díky klipu. Myslím, že se vám ten klip opravdu bude líbit.
Tom: Ano, ano, je to těžké popsat. Vlastně je jako ten song…poslechněte si ho…
Bill: Ale určitě je to zábavné. Určitě byste si ten klip měli pustit. Nicméně tady je "Nothing to worry". Bavte se.

----

Bill: Vítejte zpátky. Tady jsou stále Tokio Hotel. A vy jste stále s námi na Bänd-Scheiben-Vorfall.
Tom: Bänd-Bänd-Scheiben-Vorfall!
Všichni se smějí
Bill: A budeme pokračovat s kapelou…jak bych to řekl? No můžete si o nich myslet co chcete. Jsou trochu…
Tom: Nemám je rád…
Georg: Já taky ne..
Bill: Já vlastně taky ne…nemyslím si, že jsou úžasní, většina lidí si myslí, že…
Tom: No řekl bych…myslím si, že ten kytarista je sexy.
Bill: Přesně. Většina lidí si myslím, že kytarista je sexy.
Georg: To je pravda.
Bill: Ale jedno o nich můžu říct, řekl bych, že další song je dost cool.
Tom & Georg: Jo.
Bill: A taky si myslím, že je to první song, který se dá poslouchat. A tady jsou Tokio Hotel s "Automatic" a řekl bych, určitě je musíte vidět naživo. Slyšel jsem, že jedou na turné a …
Georg: Prý to bude obrovské.
Tom: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu.
Bill: Hrají v Hamburku a v Oberhausenu v Color Line Arena v König Pilsener Arena a myslím, že to bude opravdu dobré.
Georg: Půjdu na ně!
Bill: No i když jsem doteď nebyl jejich velkým fanouškem, určitě tam nebudu chybět.
Tom: Vsadím se, že dají vyhrát lístky online na NRJ.
Bill & Georg: Taky si myslím.
Bill: A teď tu jsou Tokio Hotel s "Automatic". Bavte se.

----

Bill: Hej, my jsme Tokio Hotel a dnes na hodinu přebíráme NRJ pro Bänd-Scheiben-Vorfall našich oblíbených songů. Poskytneme vám hodně hudby a doufáme, že si to všichni naladíte. Už se těšíme!

Bill: Tohle byli Tokio Hotel a tady jsou Tokio Hotel a na řadě je La Roux. Je to dost cool zpěvačka. Musím říct, že jsem o ní poprvé slyšel v tomto roce. Nicméně další song je obzvlášť dobrý. Je to "In for the Kill" a má opravdu dobrý klip. Musím říct, že je jako další speciální zpěvačka. Stejně tak má svůj vlastní styl. A vždycky má naprosto cool klipy. No rozhodně je velmi speciální a myslím, že každý zná tenhle song. Tenhle song je dobrý jako párty song. Tady je La Roux s "In for the Kill."

----

Bill: Na řadě je velmi velmi úžasná kapela, která udělala senzační album. Každý zná tenhle song: Kings Of Leon s "Use Somebody". Je to neuvěřitelně skvělá kapela a to je velmi pěkný song. Jednou bych je rád viděl naživo. Ještě jsme neměli tu šanci. Rád bych šel na jejich koncert a slyšel je živě. Pár věcí jsem už viděl na internetu - jako živá vystoupení. Rozhodně jsou velmi dobrá kapela a mají extrémně dobrého zpěváka. No můžu o nich říct jenom dobré věci a bavte se: Kings Of Leon "Use Somebody".

----

Bill: To byli Kings Of Leon a na řadě je současně nejoblíbenější kapela nás všech. Myslím tím, že když dojde na hudbu, všichni mají odlišný vkus a hudbu, kterou posloucháme se velmi liší, ale tohle je kapela, která máme rádi všichni. A jsou to Stereophonics a znovu jsme je objevili náhodně, když jsme byli na turné. To znamená, že jsme se všichni dívali na film a "Maybe Tomorrow" - další song byl na soundtracku. A tohle je jako ty songy, u kterých si poprvé možná myslíte "Hm, tyhle jsem nikdy neslyšel", ale když ho uvidíte ve filmu, myslím, že každý je schopný zapamatovat si tenhle song a my jsme je také znovu objevili a rozhodně je to velmi skvělá kapela. Půjdeme na jejich koncert, jsou tady v lednu a jdeme na jejich koncert, je to opravdu dobrá kapela a opravdu dobrý zpěvák. Bavte se se Stereophonics a "Maybe Tomorrow".


Cleo Magazine (Singapore) - interview

29. června 2010 v 12:52 | sarinka1703 |  Novinky!
imagebam.com

Zvažoval někdo z vás skutečnou kariéru v módním průmyslu, protože jste již do něho začali fušovat?
Bill: Ano. Jako muzikant jsem měl šanci pracovat s fantastickými fotografy a návrháři. Opravdu jsem si to užil, když jsem pracoval s Karlem Lagerfeldem pro Vogue a rád dělám cool věci s Vanity Fair. Také jsem nakreslil nějaké kostýmy pro naše poslední turné. Byl by sen, navrhnout mojí vlastní kolekci.

Teď jste mega úspěšní, je něco, co na slávě nesnášíte?
Bill: Někdy si přeju jít ven a dělat, co chci, jít na drink do baru nebo tak, ale je to těžké.
Tom: Nesnášíme paparazzi. Když jsme v únoru byli na Maledivách a odpočívali v našem bungalovu, naháněli nás. Na druhý den byly naše fotky v bulváru.

Jiná slavná dvojice ve městě jsou Dean a Dan Catenovi z DSqaured, kteří se vždycky oblékají stejně. Myslíte, že je to příliš?
Tom: Prvních šest let našeho života jsme vypadali stejně.
Bill: To je drobná věc, kterou dělali naši rodiče, oblékali nás stejně.
Tom: Měli jsme stejné mikiny a na nich bylo "Tom" a "Bill", bylo to i pro naše učitele, aby nás snadno identifikovali. Teď se rozhodujeme sami, jak chceme vypadat.

Má zbytek kapely pocit, že Bill jako frontman kapely, má tendenci zastínit všechny ostatní?
Tom: Oh ano, všichni stojí ve stínu Billa. Vždycky to tak bylo, už když jsme začali dělat rozhovory s časopisy a takové děti. Bill bude na coveru a my, víte…stojíme za ním (směje se).
Bill: Jo, jsme s tím cool, protože se navzájem velmi dobře známe. Plus, můžou jít do McDonaldu, kdykoliv chtějí. Já nemůžu.


Universal Music Cup 2010 - hlasování

29. června 2010 v 12:50 | sarinka1703 |  Novinky!
Je tady nové hlasování Universal Music - "Universal Music Cup 2010".
Můžete hlasovat pro vaše oblíbené album. Momentálně jsou Tokio Hotel s albem Humanoid na 1. místě, ale i tak můžete pro ně hlasovat. Důležité: Abyste mohli hlasovat, musíte mít Facebook.

Klikněte na "Tokio Hotel", potom se vám zobrazí nová stránka, kde budou k poslechu songy z alba Humanoid a pod ním (na levé straně) stačí dát Like (Líbí se mi) a váš hlas se započítá.


http://img706.imageshack.us/img706/2580/ghjx.png

Tokio Hotel: Klip Darkside Of The Sun – Live CD Humanoid City začátkem července

29. června 2010 v 12:49 | sarinka1703 |  Novinky!
Tokio Hotel ("Darkside of the Sun") už dříve dobyli Evropu a USA. Důkazy pro tuto expanzi nechávají na 9. července 2010, kdy vyjde jejich nadcházející Live-CD "Humanoid City".
Koncert, který Tokio Hotel uspořádali, je skutečně mezinárodní třída a příležitostné smyky kamery na fanoušky ukazují, v jaké dimenzi Tokio Hotel v současnosti hrají.

Zpěvák Bill Kaulitz působí ve science-fiction-kostýmu, jako by nebyl z tohoto světa. Ale na jeho kolegy to zapůsobilo taky humanoidně. Co se týče názvu singlu, druhá strana lidí zbystří sluch. Tady se Tokio Hotel zřejmě inspirovali u Pink Floyd , jejichž album "Dark Side Of The Moon" označovalo začátkem sedmdesátých let přechod od experimentu ke komerci...

Komerční úspěch mají Tokio Hotel v zásadě už od začátku. Jak se umělecky vyvinou zůstává díky mladému věku profesiálních muzikantů poutavé.


Darkside of the Sun - animations #3

29. června 2010 v 12:48 | sarinka1703 |  Novinky!
by TChamaleon

http://img293.imageshack.us/img293/520/286viw.gif.http://img822.imageshack.us/img822/2492/34zx2yt.gif

Twist 07/2010

29. června 2010 v 12:47 | sarinka1703 |  Novinky!
Darkside of the Sun - animations #2

26. června 2010 v 14:41 | sarinka1703 |  Novinky!
by aliensuchtliebe

image.image

Bill & Nena jsou "Nejvíc sexy vegetariáni roku 2010"

26. června 2010 v 14:38 | sarinka1703 |  Novinky!
S velkým napětím byl očekáván výsledek letošní volby "Nejvíc sexy vegetarián roku 2010". Do hlasování jsme dali 20 slavných Němců a vy jste jim ve dvou týdnech poslali přes 28.000 hlasů!

Vítězka v kategorii vegetariánek byla Nena, která již od jejího průlomu v roce 1982 má dodnes úspěch v hitparádách.

Vítězem v kategorii vegetariánů byl Bill Kaulitz, extravagantní zpěvák Tokio Hotel, nejúspěšnější německé kapely posledních let.

1. místo - Bill Kaulitz (19 133 hlasů)
2. místo - Tom Kaulitz (2 389 hlasů)

source: peta.de

Podpořte TH & hlasujte teď...

26. června 2010 v 14:38 | sarinka1703 |  Novinky!
SPIN je velký hudební magazín, který v Americe slaví 25. vyýročí a své čtenáře požádali, aby hlasovali pro jejich fovority (výsledky budou zveřejněny v následujícím vydání SPIN).
Díky vám všem budou Tokio Hotel nejspíš v tomto vydání! Zatím to vypadá takto:

1. Best Band - 1. místo
2. Best Album, Humanoid - 4. místo
3. Best Live Act - 3. místo
4. Hottest Sex God, Bill Kaulitz - 3. místo

SPIN dříve v tomto roce nazval fanoušky Tokio Hotel jako "Nejvážnější fanoušky roku 2009" a teď jim znovu můžeme ukázat naši plnou Tokio Hotel - fan sílu!

VOTE


Podpořte Tokio Hotel & hlasujte teď

26. června 2010 v 14:37 | sarinka1703 |  Novinky!
SPIN je velký hudební magazín, který v Americe slaví 25. vyýročí a své čtenáře požádali, aby hlasovali pro jejich fovority (výsledky budou zveřejněny v následujícím vydání SPIN).
Díky vám všem budou Tokio Hotel nejspíš v tomto vydání! Zatím to vypadá takto:

1. Best Band - 1. místo
2. Best Album, Humanoid - 4. místo
3. Best Live Act - 3. místo
4. Hottest Sex God, Bill Kaulitz - 3. místo

SPIN dříve v tomto roce nazval fanoušky Tokio Hotel jako "Nejvážnější fanoušky roku 2009" a teď jim znovu můžeme ukázat naši plnou Tokio Hotel - fan sílu!

VOTE


Nový klip: 'Darkside Of The Sun' od Tokio Hotel

26. června 2010 v 14:36 | sarinka1703 |  Novinky!
Turné Tokio Hotel v roce 2010 může být možná pryč, ale to neznamená, že vypínají světla a zamykají Humanoid City. Právě naopak. Tokio Hotel právě vydali naprosto nový klip pro "Darkside Of The Sun," což je video z vystoupení a za a) splňuje vaši touhu po dalším klipu Tokio Hotel a b) dávám vám kousek, abyste se těšili na nadcházející live CD/DVD, Humanoid City (20. červenec).

"Darkside Of The Sun" bylo natočeno hlavně v Miláně, Itálii, představuje Tokio Hotel velmi zblízka, neuvěřitelně speciální efekty (Tomův klavír v plamenech), DSqaured kostýmy Billa Kaulitze a několik záběrů brečící blondýnky.

Je to klasické vystoupení ve stylu "Paradise City" od Guns N' Roses nebo víc aktuální klip "Careful" od Paramore. A to je perfektní způsob, jak uzavřít tokiácké Humanoid City.


http://img411.imageshack.us/img411/1600/tokiow.jpg.http://img256.imageshack.us/img256/2572/tokiogirl.jpg.http://img337.imageshack.us/img337/3899/firex.jpg