Srpen 2010


HOT Magazine - interview with TH

23. srpna 2010 v 19:39 | sarinka1703 |  Novinky!

Tokio Hotel se nemusí představovat. Pár měsíců po vystoupení v Kuala Lumpur se kluci z Německa vrátili, aby rockovali. Kapela, která se skládá z excentrického zpěváka Billa Kaulitze, jeho dvojčete a kytaristy Toma, basisty Georga Listinga a vždy tichého bubeníka Gustava Schäfera má hity jako "Monsoon" a "Scream" z jejich prvního alba a "Automatic" a "World Behind My Wall" z třetího alba.
Vystrojeni ve svém unikátním oblečení, se výstřední kluci s námi posadili a mluvili mluvili o chobotnici Paulovi, šílených fanouších a měsíci.

Pořád cestujete a poznáváte nové fanoušky. Musí být opravdu únavné, když se vás lidé ptají, proč se se vaše kapela jmenuje Tokio Hotel.
Bill (směje se): Jo, to je vždycky první otázka. Už ani nevím, kolikrát jsme na to odpovídali.

Jak se citíte, když musíte odpovědět na tuto otázku?
Bill: Zvykli jsme si na to, ale vždycky jsem trochu smutný, když lidé na nás nemají žádné jiné otázky! Nikdy jsme nepřemýšleli o změně názvu kapely, protože potom bychom začínali znovu.

Co vás inspirovalo dělat hudbu společně?
Bill: V podstatě jsme začínali, když nám bylo sedm let a náš nevlastní otec je v rockové kapele a mohl hrát na hodně nástrojů. Mohl hrát na kytaru, trochu na bicí a basu. Dál kytaru do našeho pokoje a Tom začal hrát.
Tom: Měli jsme naše vlastní kytary, když jsme začali hrát, napsali pár songů, šli rovnou na podium a jednoho dne se nám podařilo setkat se s Gustavem a Georg v hospodě.
Bill: Bylo opravdu jasné, že jsme chtěli dělat hudbu. Začínali jsme, když nám bylo sedm, takže to bylo skutečně brzo.Téma týdne - Strach

18. srpna 2010 v 16:22 | sarinka1703
Strach může mít spousta lidí, na spoustě místech!Můžete se bát, ale jenom občas!Pokud se pořád něčeho bojíte, nežijete!Dýcháte, ale přesto nežijete normální život...žijete život plný strachu, kterého se už nikdy nezbavíte, když nebudete chtít...Já osobně nechápu lidi, kteří nevykročí celý den z domu, kvůli toho, že by na ně mohl spadnout meteorit, nebo je přejet auto, nebo spadnout do kanála!To by na světě nemohl dělat nikdo nic a ulice by se vylidnili a nikdo by tyhle nástrahy nevytvářel...
Strach se dá ovšem i přivolat...stačí si vzpomenout na hrůzné okamžiky našeho života a naskočí vám husí kůže, i když nechcete.Já vím, že některým věcem nejde zabránit, ale proč na ně pořád myslet, když na světě existují i chvilky, které si připomenete velmi rádi a strach mít nemusíte, protože to byla nejduležitější chvíle vašeho života!
Proto nebojme se maličkostí, radši se jim postavme do cesty a zničte je!
Však ono už to nějak dopadne!:)

Katy Perry: Problém s Tokio Hotel

18. srpna 2010 v 16:15 | sarinka1703 |  Novinky!

"Tokio Hotel jsou gayové!" - "Katy je diva!" Jak se hádají hvězdy!

Fanoušci Tokio Hotel jsou naštvaní. Katy Perry urazila jejich oblíbence. Událost se stala před několika dny na festivalu Singfest 2010 v Singapuru. 25letá ve svém songu "You're So Gay": "Nemůžu uvěřit, že jsem se zamilovala do Tokio Hotel. Jsi takový gay a kluci se ti nelíbí." Drzé!

Především proto, že ještě pár minut předtím stáli TH-kluci, Bill, Tom, Gustav a Goerg přesně na to mstejném podiu - takže Katy věděla, že to kapela uslyší. A to není poprvé, co se americká zpěvačka opřela do čtyřech Magdeburčanů. Nehledíc na frontmannna Billa Kaulitze (20). Stále znovu mu při vystoupení věnuje její song "You're So Gay." Ale proč je Katy na zpěváka tak vzteklá? Podezřelé: Od MTV Video Music Awards 2008 v Los Angeles se zdá, že jsou Tokio Hotel bojištěm pro popovou lady. Tehdy Katy prohrála v kategorii "Nejlepší nováček" proti této čtveřici. Nezdá se, že by se s touto porážkou do dnešního dne vyrovnala. Na druhé straně je Bill klidný: "Co Katy dělá, není hezké. Je to prostě svérázný člověk. Už jsme se párkrát setkali a vždycky se chovala jako malá diva," prozrazuje 20letý. "Ale v hudebním byznysu prostě existuje hodně povrchních lidí." To sedí! Zní to jako: Uvolněte ring pro druhé kolo ve hvězdném duelu!


DE Bravo 34/2010

18. srpna 2010 v 16:14 | sarinka1703 |  Novinky!

Reebok.com/DE - S Tomem Kaulitzem na turné

18. srpna 2010 v 16:13 | sarinka1703 |  Novinky!
Myslíš si, že sníš? Žádný problém, je to pravda.

S trochou štěstí Tě pošleme s Tomem Kaulitzem na exkluzivní cestu na koncert, zahrnující hotel, lístky do backstage, jízdu v tourbusu a víc. Pro updates sleduj náš Facebook!

Od 5. srpna jsme do vybraných bot Reebok Classic ukryli lístky, které budou přiloženy při koupi páru. Na tomto lístku najdeš osobní číselný kód, se kterým se tady na Reebok.com můžeš registrovat.

Samozřejmě, že se můžeš zúčastnit zdarma. Víc informací se dozvíš v "Sing Up" a "Postweg".

http://www.reebok.com/DE/more/tomkaulitz


* Soutěž je určena pro německy mluvící země.

EMA facebook (17.8.2010)

18. srpna 2010 v 16:12 | sarinka1703 |  Novinky!
Pozor, fanoušci rocku: řekněte nám, kterých 5 kapel byste nominovali na Best Rock EMA.


Info o koncertech v Latinské Americe

18. srpna 2010 v 16:12 | sarinka1703 |  Novinky!
"Právě jsem mluvil s agentem Tokio Hotel a na prosinec je potvrzených 5 dat. Brazílie, Chile a Venezuela jsou v balíku!!"

source: http://twitter.com/gabesimas

Řetězák 2.9

18. srpna 2010 v 16:10 | sarinka1703 |  Řetězáky
MYSELF:
1.Tvé jméno? Šárka
2.Kdy ses narodila? V březnu
3.Kolik měříš? 171
4.Vážíš? No comment!xD
5.Tvé celé nick jméno? sarinka1703
6.Přezdívka? žádná
7.Máš bráchu? yes!
8.Co se ti vybaví jako první, když ráno vstaneš? Že mám dneska moooc práce!xD
ŠKOLA:
9.Chodíš rád(a) do školy? KDyby jo, to bych asi nebyla normální!xD Takže NE!
10.Tvý výzo? Heh...sou prázky!xD
11.Tvůj nej předmět? AJ
12.Tvůj nejhorší předmět? Z
13.Tělák nebo Hudebka? Hudebka <3
14.Učitel nebo učitelka? asi učitel!xD
15.Školní uniforma nebo to co nosíš normálně?  Normální
16.Školník nebo uklízečka? Ani jeden!xD

Navstevnost za minuly tyden (9.8. 2010 - 15.8. 2010)

18. srpna 2010 v 15:54 | sarinka1703 |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (9.8. 2010 - 15.8. 2010) je:
Pondeli: 13
Utery: 21
Streda: 19
Ctvrtek: 24
Patek: 20
Sobota: 14
Nedele: 23

Celkem: 134-Díky!:)

17.8.2010

17. srpna 2010 v 16:11 | sarinka1703 |  Moje kecy!
Hojky!
Jak s emáte?
Já upe nejlíp!Dneska jsem přespávala u kámošky a ještě než sme šli spát(což teda trvalo!xD) jsme se dívala na Humanoid city tour!Bombááá!Ještě ted se z toho neumím vzpamatovat!Dokázala bych s ena to dívat pořád dokola!xD
A co vyjste přes víkend dělali?
Chci se omluvit, my jsme totiž tento víkend měli odpust, tak s enedivte, že jsem tu nebyla prosím!xD

Tak jo!Zase mizím!:)
Papa:-*

P.S.Zase prosím o hlásek!Už je to 5.kolo!Tady prosím hlasujte za sarinku1703 sem tam s filmem A zase jedna popelka!:o) Děkuju předem!:)Rockbjörnen Awards 2010 - hlasování!

17. srpna 2010 v 16:06 | sarinka1703 |  Novinky!

VOTING

Årets konsert: (Koncert roku)
Kent
Lady Gaga
Lars Winnerbäck
Mando Diao
Tokio Hotel

Årets utländska låt: (Mezinárodní song roku)
Justin Bieber - Baby
Tokio Hotel - World Behind My Wall
Lady Gaga - Alejandro
Lady Gaga - Bad Romance
Lady Gaga - Telephone

V kategorii "Koncert roku" a "Mezinárodní song roku" zvolte Tokio Hotel a potom klikněte na "Klar". Vyplníte vaše základní informace a odpovíte na kontrolní otázku.

Z jednoho e-mailu můžete hlasovat jenom jedenkrát.

Hlasování končí 25. srpna 2010, show se koná 1. září ve Stockholmu.

VOTING


imagebam.com imagebam.com