Říjen 2013

Citát dne 26.10.2013

26. října 2013 v 13:11 | sarinka1703 |  Citáty
Mnohdy si říkáme, ž emáme blbý život... Nemáme zrovna fajn den a hned prohlašujeme, jak to je blbý život. Nevěřím na blbý život. Je to jen blbý den. ;)

Citát dne 25.10.2013

25. října 2013 v 12:16 | sarinka1703 |  Citáty
Přítel, to je někdo, kdo zná píseň Tvého srdce a dokáže Ti ji zazpívat, když jsi Ty sám zapomněl slova.

Téma týdne - Volby

24. října 2013 v 12:03 | sarinka1703
Poprvé za celý svůj život jdu k volbám. Přišly mi moje volební lístky, můžu udělat své rozhodnutí, komu dám svůj hlas...
Že bych z toho byla nějak nadšená, to opravdu nelze říct, ale můj názor je takový, že k volbám by měl jít úplně každý.
Miluji lidi, kteří k volbám nejdou a pak nadávají na to, jak máme v našem státě nepořádek, přitom oni sami to mohli změnit, ale kvůli své lenosti nebo neochotě se tak nestalo.
Proto vemu i své hlasovací lístky a občanku a k těm volbám půjdu.
Sice by mohl někdo říct, že jako čerstvá osmnáctka tomu prd rozumím, ale aspoň budu mít já, že i já jsem měla na výběr. :)
Jaký je váš názor?
Půjdete k volbám?

24.10.2013 + Potřebuju další prázdniny! :/ :D

24. října 2013 v 11:52 | sarinka1703 |  Moje kecy!
Ahojky! :)
Jelikož jsem ve škole a mám volnou chvilku, stavila jsem se tady, abych vás mohla oběhnout a pozdravit.
Všimla jsem si, že pár lidí z vás svou činnosti na blogu pozastavila kvůli škole a ze stejného důvodu i já tu trávím tak málo času. Nechci ale blog pozastavovat doslova, chci ho mít v provozu tak, abych tady mohla přidávat, pokud ten čas mít budu, což bude sice málokdy, ale určitě budě. :)
Za dnešek už mám z té školy nervy v kýblu, takže už na všechno kašlu. Nejvíc se teda těším na oběd, to už ale od té chvíle, co jsem do tohohle ústavu dneska vkročila. :D
Ještě zítra a pak podzimní prázdninky, juchuu! Ne, že bych se je mohla užít dosyta, musím vypracovat další dvě maturitní otázky a další 10-ti hodinový příklad do praxe, ale to si udělám co nejdřív a pak budu lenošit a už se na to těším jako malé dítě na zmrzlinu. :D
Mějte se fanfárově! :)


10.10.2013

10. října 2013 v 8:20 | sarinka1703 |  Moje kecy!
Zdravím vás! :)
Je mi až líto, jak se sem podívám, jak dlouho jsem zde nenpsala ani řádku, ale maturitní ročník začal a já prostě nestíhám, proto prosím o odpuštění. :(
Moc mě ale zajímá, jak se máte, dneska odpoledne nebo zítra oběhnu všechny vaše blogy a podívám se, co je u vás nového.
U mě toho moc není... Jen píšeme teď ve škole z mnoha maturitních otázek a všude se zkouší. Jo a taky jsem od 5.10.2013 biřmovaná a mé biřmovací jméno je Anna. :)
A na to nejdůležitější bych zapomněla... V půlce srpna jsem našla osobu opačného pohlaví, s kterou jsem teď šťastná, takže už asi chápete, co mi zabírá tolik času. ;)
K tomu ještě pomoc doma a víkendy trávím s přátely nebo Kájou. Je toho teď docela dost a mi nezbývá nic jiného než to všechno zkloubit tak, abych tento rok přežila, tak mi držte palce! :)
Pokusím se brzo ozvat.
Mějte se fanfárově!
Páá :)