Prosinec 2013

Téma týdne - Vztahy

19. prosince 2013 v 12:02 | sarinka1703
Pod pojme "Vzahy" si každý z nás může představit mnoho odlišných druhů vtahů, které už za svůj život prožil nebo po nich touží.
Mi jako první na mysl přišel vztah dítěte k rodičům, tedy mateřská a otcovská láska. Dle mého názoru je tento vztah nejsilnější ze všech ostatních a měl by být založen na hluboké a nikdy neutichající lásce. Ikdyž se dítě odpoutá od svých rodičů, tato láska neboli vztah by neměli být nikdy zpřetrhány. Ke komu jinému bychom měli mít kladný vztah než k těm lidem, kteří nás stvořili?
Jako další je zde vztah k ostatním členům rodiny. Někdy tyto vztahy nejsou zrovna nejvřelejší, ale aspoň se musíme snažit o jejich dobré provedení aspoň v okruhu nejbližší rodiny. Mnohdy je tomu problém v sourozeneckém vztahu, ale i zde by mělo postupem času nastat příměří. Není nic horšího než si v rodině nadělat spoustu stoupenců a nesnažit se o nápravu.
Po rodině přichází na řadu přátelské vztahy. Já jsem toho názoru, že život bez přátel je velmi chudý život. Přátele jsou rodina, které si vybíráme sami. Každému bych přála takovou kamarádskou rodinu, jako mám já. Přítel je člověk, který by tady pro vás měl být vždy když ho potřebujete, ale nejenom v těhle okamžicích. Je to člověk, který s váma prochází vším zlým i dobrým. Někdo, kdo vás chápe, podporuje vaše střelené nápady a pomáhá vám s nimi. Myslím, že tento vztah stojí hodně dřiny udržet, ale stojí to za to.
A naposled ten nejkrásnější vztah a to je láska. Milující osoba vám může způsobit mnoho radosti ale i starosti. Je krásné, když máte osobu opačného nebo i stejného pohlaví, která vám rozumí a pomáhá, ale rozhodně není lehké ji najít.

Existuje mnoho různých lidských vztahů a já vám v těhle i v těch, které jsem nejmenovala, přeji hodně štěstí a úspěchů. :)

My favourite song 16.2

19. prosince 2013 v 11:53 | sarinka1703 |  My favourite songs!♥

Dave a Sony - Sám

Pravdivá píseň o životě.
Doporučuji poslechnout i těm, co nemají rádi rap, zaručeně se v textu najdou! ;)

Citát dne 19.12.2013

19. prosince 2013 v 11:47 | sarinka1703 |  Citáty
Láska je jako příklad z matematiky. Počítáš a u výsledků zjistíš, že jsi někde udělal chybu. Chceš se vrátit, ale nemůžeš - zvoní.

18.12.2013 + Konečně volnější režim a nový desing blogu :)

18. prosince 2013 v 21:08 | sarinka1703 |  Moje kecy!
Zdravím vás! :)
Po dlouhé době jsem to tady trošku obměnila a navíc mi jdou konečně přidávat články.
Nevím, co s tím bylo, ale nešlo mi to.. Taky je pravda, že jsem pořád v jednom kole.. Každý den písemky z maturitních otázek a sem tam se najde i nějaká ta do nematuritního oboru, čtvrťáci budou vědět, o čem mluvím a vás ostatní to už buď potkalo nebo ještě čeká. :( Už mi z toho hrabe, proto jsem úplně nadšená z těchto dvoutýdenních vánočních prázdnin, ještě že to tak hezky vyšlo. :D
Jinak mě moc zajímá, jak se vám daří, tak mé oblíbené blogy jdu navštívit a zjistit všechny novinky! :)
I vy ostatní se se mnou podělte, budu jenom ráda! :)
Krásný předvánoční čas. :)
Citát dne 18.12.2013

18. prosince 2013 v 20:46 | sarinka1703 |  Citáty
Pokaždé když si říkáš , že ti toho rodiče dali málo , vzpomeň si na děti , kterým nikdo nedal rodiče.